2018 Burçları Neler Bekliyor Ve Özellikleri Nedir

2018 Burçları Neler Bekliyor Ve Özellikleri Nedir

Son zamanlarını yaşamakta olduğumuz 2017 yılından sonra 2018 burçları neler bekliyor, 2018 burçları ne bekliyor ve 2018 burçları özellikleri 2018 hakkında tüm merak duygularınız yazımızı devamında…

Genel olarak şöyle bir göz attığımız zaman 2018 yılı herkes için yine pek çok sürpriz ile beraber hızla gelirken bunun yanı sıra dikkatli davranmayı öğreneceğimiz hatta dikkat etmeden vereceğimiz en küçük bir davranışın dahi karşılığında dengelerin alt üst olabileceği bir kritik bir sene bizleri karşılıyor. Her burcun kendine özgü yorumu ile yazımıza devam ediyoruz…

Kova Burcu


Sin derece barışçıl bir özeliğe sahip olan kovalar için 2018 senesi, içsel mücadeleleri ile dolu olarak geçecek.
Maddiyat kendileri için herhangi bir önem arz etmediğinden, kazanmış oldukları tüm paraları ihtiyacı olanlara dağıtarak tüketeceklerdir. Yayınlarını hiçbir zaman düşünmez, her zaman günü kurtarmaya çalışırlar.

Balık Burcu

Alıngan ve bir o kadar da kaprisli olan balık burçlarına, 2018 yılını kötü geçirmek istiyorlarsa, bu özelliklerinden bir an önce vazgeçmelerini tavsiye ediyoruz. Her şeye çocuk gibi ağlamayı bırakıp, çevrelerindeki insanlarla diyaloglarına dikkat etmeleri gerekiyor.

Koç Burcu

Koçkar, abartı ve gösterişlerine son derece düşkündürler. Dikkat çekmek ve göze batmak en çok hoşnut oldukları şeylerdir. Silik ve sönük karaktere sahip bir Koç insanı düşünmek mümkün değildir. Bir şekilde bir aykırılık yaratarak göze gelmeyi başarırlar. Bu duruma pek çok kez abartılı giyim şekilleri ve konuşmaları eşlik eder. 2018 yılında yine önceki yıllardan farklı olmayıp hareketli bir yaşam tarzına sahip olacaklar. Dikkat çekerken çevreleri tarafından kıskanıldıklarını da unutmayıp dikkatli davranmaları gerekiyor.

Boğa Burcu

Lükslerine Tutkun olan boğaları başarılı ve son derece güzel bir sene bekliyor. Bunun yanı sıra çevrelerindeki insanlara karşı dikkatli olmalılar. Kendilerinde şüphe uyandıran kimselerle arkadaşlık bağlarını kesmeleri kendi menfaatlerine olacaktır.

İkizler Burcu

2018 senesinde ikizler son derece karmaşık düşünceler içerisinde olacaklar. Ayrılıklar, bu yıl onlar için vazgeçilmez bir hal alacak. İkinci kişiliklerinin önüne geçmeyi bir türlü başaramayacaklar. Onlara tavsiyemiz Önümüzdeki Haziran ayına kadar negatif bakış açılarından kurtulmaya çalışmaları ve aynı zamanda ikincil kişiliklerini de kontrol altın almalarıdır.

Yengeç Burcu

En az balıklar kadar duygusal bir karaktere sahip olan yengeç burçları, 2018 yılında da bu özellikleri ile ön plana çıkıyorlar. En küçük şeylere bile alınarak insanlarla aralarındaki ilişkilerin bozulmasına neden olabilecekler. Karşısındaki insanlar her ne kadar bu durumu kibir olarak ifade etse de, bu durum tamamen duygusallıklarından ibarettir. Bu duruma derhal bir çare getirmezler de, 2018 yılı onlar için başarısız bir yıl halini alacaktır.

Aslan Burcu

2018, aslanlar için çok yoğun bir yıl olacak. Tamamen çalışma halinde geçirecekler. Aşk hayatları da bu yıl oldukça kötü. Eğlenceden de uzak bir yıl geçirecekler fakat parasal yönden iyi bir sene onları bekliyor. Bu dönem, onlar için son derece kazançlı olacak.

Başak Burcu

Düzen ve çalışma azmi yönünden göstermiş oldukları titizlikten önümüzdeki yıl da nasiplerini en iyi şekilde nasiplerini alacaklar. Bu özellikleri sayesinde çalıştıkları yerlerin en çok beğenilen ve takdir gören çalışanı haline gelecekler. Bu da, diğer çalışanlar tarafından kıskanılmalarına neden olacak.

Terazi Burcu

Dengeli özellikleri ile nam salan teraziler, 2018’da bu durumlarının tam tersi bir hale bürünüyor. Ancak bu durum, kış ayları boyunca devam edecek baharın gelmesi ile eski düzenine tekrar geri dönecekler.

Akrep Burcu

2018’da akrepleri aşk dolu bir yıl bekliyor. Talipleri artacak olan akrepler, seçici olduklarından dolayı bu konuda ince eleyip sık dokuyacaklar. Bu hatlarından vazgeçmezlerse bir ömür yalnız kalabilirler.

Oğlak Burcu

Tutumlu olma özellikleriyle tanınan oğlaklar, önümüzdeki yıl çok önemli yatırımlara imza atacaklar.
Başarıları sayesinde önemli bir maddi yatırım elde edecekler ancak insanlarla ilişkileri son derece vasat bir durumda olacak. Onlara tavsiyemiz, bir an önce kabuklarından sıyrılıp çevreye açılmaları.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ