2018 Burçlara Göre Aşk ve İlişki Takvimi

2018 Burçlara Göre Aşk ve İlişki Takvimini Tüm Burçlar için Detaylı Bir Şekilde Değerli Takipçilerimiz için Ele aldık.

Astroloji, hayatımız için en doğru ve en ulaşılabilir bilgileri vermektedir. Bu bilgiler doğru şekilde uygulandığında ise, aşk ve sevgi konusunda, uygun kişilerle tanışmamıza ve en doğru kişiyi bula bilmenize yardımcı olmaktadır. Eğer yalnızsanız, aşk hayatınızda nasıl bir eş seçeceğiniz ve nasıl kurallar belirleyebileceğiniz konusunda, yönlendirmeler yaparak, doğru adımlar atmanıza yardımcı olur. Eğer evliyseniz de, evliliğinizi nasıl mutlu hale getirebileceğiniz, hatalarınız ve yapmanız gerekenler konusunda bilgilendirmektedir.

Bu bilgiler ışığında, 2018 burçlara göre aşk hayatı yorumlarından ve 2018’da hangi burcu, nasıl bir aşk hayatı beklediğinden bahsetmek doğru olacaktır.

2018 burçlara göre aşk yorumları;

Koç burcu;


Vahşi bir aşk hayatı isteyen koç burçları, bu yıl aradıkları ilişkiyi bulabilecekler. Aile kurmak isteyen koçlar, 2018 da evlilik kararı alacaklar ancak bazı koçlar da, ilişkilerinde sorunlu bir döneme girecek.

Boğa burcu;

2018 yılı boğa burçları için aşk ve tutku dolu bir yıl olacak. Sevgi ve saygı açısından tam sadakat gösteren ve isteyen boğalar, bu yıl aşkın doruklarına varacaklar.

İkizler burcu;

Çok duygusal bir yapıya sahip olan İkizleri bu 2017 yılında sürpriz aşklar beklemektedir. Aile ortamında ise, çok huzurlu ve mutlu dakikalar sizleri bekliyor.

Yengeç burcu;

Aşk hayatında daha kesin ve net sınırlar çizen Yengeçleri 2017 yılında, daha dikkatli davranmaları gereken bir dönem beklemektedir. Bu yıl evli olan yengeçlerin, evliliklerinin bitmesi söz konusu olacak.

Aslan burcu;

2018 yılı Aslan’lar için, aşk dolu ve güzel bir yıl olacak. Evli olmayanlar, aradığı aşkı bulup evlilik kararı alacak, evli olanlar ise, mutlu bir evlilik hayatı yaşayacak.

Başak burcu;

Aşk hayatında titiz davranan Başak burçlarını 2017 yılında kıskançlık duyguları bekliyor. Arkadaşlar arasında oldukça popüler olacakları bu yıl, olumsuzluklara rağmen aşk hayatında, bolluk ve bereket yaşayacaksınız.

Terazi burcu;

Bu yıl teraziler için evliliğin yılı olacak. Aradığınız aşkı kısa zamanda bulup, acele bir evlilik yapabilirsiniz. Evli olanları ise mutluluk dolu bir yıl bekliyor.

Akrep burcu;

Yılın ilk aylarında yaşayacağınız kıskançlık sizi olumsuz etkilese de, evlilik için ideal bir yıl olacak. Sürpriz aşklar sizi bekliyor.

Yay burcu;

Aşk hayatında mutlu ve verimli bir yıl yaşayacaksınız ve yoğun bir aşkla tanışacaksınız.

Oğlak burcu;

Evli olan oğlak burçlarını, gizli ilişkilerinin açığa çıkmasından dolayı, ayrılık bekliyor. Genel olarak ise mutlu aşklara yelken açacağınız bir yıl olacak.

Kova burcu;

Evli olanlar ikinci balayı dönemlerini yaşarken, bekar olanlar da aşk dolu bir yıl geçirecekler. Uzaklardan gelen bir aşk kapınızı çalıp, sizi nikah masasına oturtabilir.

Balık burcu;

Balık burçlarını bu yıl aşk hayatlarında, hareketli ve sevgi dolu zamanlar bekliyor.

2018 yılı burçların ilişkisi;

2018 ilişki takvimi yorumları, burçlara göre şu şekilde belirtilmiştir;

Koç burçları için 2018 yılında en iyi ilişki dönemi yılın son aylarıdır. Boğa burçları yılın tamamında, güzel ilişkiler yaşayabilirken ikizler burcu, yılı ikinci altıncı ayından sonra, mutlu ilişkiler yaşayacaklar. Yengeçler genel olarak aşk hayatında kötü bir yıl geçirecekler. Aslan burçları için yılın ortaları, ilişki kurmak için doğru zaman olmasa da, yılın sonlarına doğru, en verimli dönem olacak. Başak burçları 2018 yılını kötü olarak geçirse de, eylül ayında aradığı ilişkiyi bulacak. Terazi burçları, yılın ilk aylarından itibaren aradığı aşkı bulabilecek ve bu etki tüm yıl devam edecek. Yılın ilk ayları, oldukça kötü ilişkiler yaşayacak olan akrepler, yılın ortalarından itibaren, aradığı aşkı bulacak. Yay burcu yılın genelinde ilişki yaşamaya müsait durumda olurken oğlak burçları, yılın sonlarında aşkı bulabilecek. Kova burçları için 2018, aşk hayatında verimli bir yıl olurken balık burçları, yılın ortalarında aradığı aşkı bulabilecek.

Genel olarak bakıldığında tüm burçlar için 2018 aşk takvimi, yılın başlarında kötü devam ederken yılın ortalarında düzelecek ve yılın sonlarına doğru hareketlenecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ